Rozhovor – klan 2Big

Když jsme si všimli, že do klanlistu přibyl klan o kterém nikdo z nás ještě neslyšel, neváhali jsme ani sekundu a vyzpovídali kapitána týmu – d0ma.

Jen tak btw v týmu hraje redaktor TF2MID webu – RinGo.

Ahoj Dome, ještě než začneme s otázkami týkající se nového klanu, ve kterém si kapitán, řekni nám něco o své historii v TF2.

Ahoj Rok0si, no, moje historie v TF , moc toho není. 2Big je můj první klan, předtím to byly, jako každý jiný, mixy, doufání že si mě někdo vybere do týmu atd. Však to znáte. 

Co tě vedlo k založení úplně nového klanu?

Důvodů je víc, krom toho, že bylo hodně těžké si v Česku najít za scouta klan byly v Česku také 2 nově založené klany, asi je někdo z vás zná. EfC a FF. Oba klany měly pár schopných hráčů, ale vypadalo to u nich tak, že pomalu netrénovali, prostě se sešli na oficiální zápas, nějak ho odehráli a potom odešli. To byla podle mě škoda, a tak jsem se rozhodl s Aladinem a pár dalšími lidmi z FF, že založíme klan nový.

Kolik zkušeností s klanovým hraním mají tví momentální spoluhráči?

Kraken a Ringo nemají s competitive TF moc zkušeností, ale zas úplnými pubery bych je nenazval. Trefí snad random puber double airku s demomanem? Ale určitě mají na čem zapracovat, to ale celý tým. Ani náš medik nemá moc zkušeností s competitive, ale myslím si, že se trénink od tréninku se zlepšujeme všichni.

Do jakých lig se plánujete registrovat?

Zatím pouze do ETF2L.

Do jaké divize se chystáte přihlásit a jaké jsou vaše cíle (chcete postoupit výše?)

Chystáme se do 6.divize a našim cílem je samozřejmě dostat se o divizi výše. Nejenom kvůli tomu, že mertyx řekl aladinovi, že pokud se tam dostane, dá mu celý batoh (a že nás za to aladin pořádně tlačí dopředu a nutí trénovat 😀 ), ale také protože by to byl pro nás všechny velký úspěch. Myslím si ale, že to nebudeme mít moc lehké.

Proč zrovna název 2Big? 

Název byl pro náš tým celou dobu problém. A protože mám ve zvyku posílat lidem různé vtipné obrázky když se nudím, poslal jsem jednomu nejmenovanému scoutovi z tB space (Bajírek to není :D) obrázek, jehož část máme na avataru, a on na to zareagoval slovy „2big“. Mě najednou napadlo, že by se tak mohl jmenovat i náš clan, a protože byla konkurence pouze Apple Pie, English Bacon atp., tak se není čemu divit, že ten návrh i vyhrál 😀

Ještě něž tě propustím, máš v TF2 nějaké vzroy?

Hmm, zajímavá otázka. Bude jich víc než jenom jeden. Z Česka určitě dvb, pak asi i afro. Co se zahraničí týče tak určitě quad.

Já ti děkuji za rozhovor a doufám, že se vašemu klanu bude dařit jak na domácí, tak i zahraniční scéně. 

Tak já se teda loučím a čůůr (opravdu mě nic originálnějšího nenapadlo :D)

 

Sestava týmu

  Scout- d0m, Ringo

Soldier- Aladin roamer, Husky pocket

Demoman- Kraken

Medic- Leňi

Na zítřek máme pro vás připravený rozhovor s kapitánem dalšího nového týmu – Division

-Rok0s

1 435 views

8 Comments

 1. TooM

  Afro, takovej vajglík.

 2. dtx

  Afro, takový vajíčko.

 3. elkasei.imunitas

  afro :D, vtip za stovku. Zejtra se těším na divižn x)

 4. Aladin

  Apple Pie je ale mnohem lepší název… :(

 5. #RinGo

  jasné Aladin 😀

 6. m0hawk

  lol afro

 7. JohnnyZ

  nemůžete se divit, když ti hráči neznají tolik lidí. Kdyby noope a toy hráli mixy, tak ty odpovědi vypadají jinak. btw chápu že se učí :)

Napsat komentář